The Basic Principles Of اخبار پزشکی و بهداشت

رشد اقتصادی ۵.۳ درصدی در پاییز ۱۴۰۱/ خرید گندم ۶۰درصد افزایش یافت

رضا کیانیان به نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی متهم شد

بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی انتصاب برای عین اللهی را به عنوان وزیر بهداشت تبریک گفت ستاد راهبری اختصاصی دانشگاه‌های علوم پزشکی طی نامه‌ای انتصاب بهرام عین اللهی را به عنوان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی دولت سیزدهم تبریک گفت.

انتصاب وزیر بهداشت به عنوان عضو کمیسیون دائمی هیئت امنای بنیاد نخبگان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وبدا؛ در متن حکم رییس جمهور خطاب به دکتر بهرام عین اللهی آمده است: «در اجرای بند (۲) ماده (۲) آیین نامه کمیسیون دائمی هیئت امنای بنیاد ملی نخبگان مصوب ۲۵/ ۱/ ۱۳۸۹ و با عنایت به انتخاب اعضای محترم آن هیئت، به موجب این حکم...

ببینید

ادامه تلاش هابرای پیدا شدن مفقود شدگان حادثه ریزش بهمن در گلاشیر

تراز آب در سد چمشیر به ۵۸۳ سانتی‌متر رسید پس از انجام یک دوره آبگیری آزمایشی در سد چمشیر که تا روز دوشنبه ۲۲ اسفندماه ادامه داشت، تراز آب ذخیره شده در سد به ۵۸۳ سانتی متر رسید.

رضا کیانیان به نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی متهم شد

درلایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران تصویب شد؛ اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان به ...

عفو محکومان و متهامان ازسمت رهبری، به عنوان قدام کم سابقه و یا حتی بی سابقه ای می تواند آغازی بر راه برون رفت از آن چه باشد که سبب ساز اعتراضات و نا آرامی های چند ماه گذشته شد و کشور را در دامان التهابات و نیز درگیری ها و تقابل ها قرار داد ...

هشدار مدیریت بحران برای فعالیت سامانه بارشی در استان تهران

حجت الاسلام والمسلمین رهبر گفت: مزار شهدا کلاس درسی است که در آن درمی یابیم این انقلاب ارزان به دست نیامده است که با حرف های پوچ بیگانه و رسانه های بیگانه و خائنین اسرائیلی و آمریکایی و منافقین، کشور را در معرض آفت here قرار دهیم.

هیچکدام از نزدیکانم را در وزارت بهداشت منصوب نکردم عین اللهی با رد برخی شایعات مبنی بر انتصاب دامادش در وزارت بهداشت تاکید کرد: این خبر تکذیب می‌شود و از ابتدای این دولت هیچکدام از نزدیکان اینجانب انتصابی نداشته اند و بهتر است رسانه‌ها قبل از انتشار اخبار، صحت آن را بررسی نمایند.

تصادف زنجیره‌ای و آتش‌سوزی یک خودرو در پی بریدن ترمز تریلر در محور خمینی‌شهر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *